PERSONEL SERVİSİ HİZMETLERİ

Mersin Elit Turizm’ sektördeki tecrübe ve güvenilirliğiyle personel taşımacılığının en önemli unsuru olan güveni ilke edinmiştir. Bu doğrultuda rekabet edilebilir maliyetle hizmet vermektedir. Şirketimiz, çalıştığı tüm kuruluşlara eğitimli kadrosu ve son model araçlarıyla güvenli, konforlu, aynı zamanda dakik bir hizmet sunarak zamanı lehinize çevirmektedir. Türkiye'nin metropol şehirlerinden olan Mersin'de hizmet verdiğimiz firmaların güvenini kazanarak her probleme anında çözüm üretilen etkin bir yapı içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan,hizmet verdiği alanda en güvenilir olmayı ilke edinen ‘Mersin Elit Turizm’,  yaptığı hizmeti düzenli, disiplinli, dakik ve Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği'ne uygun araçlarla yaparak personel taşımacılığı sektöründe aranılan bir marka olmayı başarmıştır.

Servis araçlarımız ve sürücülerimiz Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde belirtilen ilgili maddelerdeki şartları taşımaktadır.

•   Çalışmakta olduğumuz firma personelini evinden alıp iş yerine vaktinde yetiştiriyor ve mesai saati bitiminde, huzurlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırıyoruz.
•   Taşınan tüm personele sigorta güvencesi sağlıyoruz.
•   Modern araçlarla hizmet vermekteyiz.
•   Mesai kaybına sebebiyet vermeden zamanında ulaşım sağlıyoruz.
•   Çalıştığımız her kuruma bir servis takip elemanı tahsis ediyoruz.